Kuşumun Dışkısı

cerenruya

Arkadaşlar kuşumu aldığımda hastaydı bilerek aldım zaten. Ishali vardı ve 2 3 kez vücut susuz kalınca çok kötülenmişti fakat gerekli müdahalelerle kurtuldu. 1 yıldan fazladjr bizimle fakat dışkısı normal degil gibi pek bilmiyorum. Sağlıklı ve enerjik şu an bir problemimiz yok. Sadece dışkısı normal mi onu bilmiyorum, bilgisi olan yazabilir mi

7 CEVAP

dezgicavus

Kuşlarım öleli çok oldu 8 yıl baktım, ama hatırladığım kadarıyla onlarında böyleydi, normal gibi geldi bana.

gmzyrl06

tuhaf bir rengi var benim kuşumun dışkısı böyle değildi koyuydu ben biraz kurtçuğa benzettim ama bilemiyorum veterinere gitmenizi öneririm:))

Minikmuezza

Normal degil.

mihriii

bence de normal değil bizim kuşumuzunki bundan çok daha koyu olurdu

Pufininelifi

Daha önce ördek yavrusu baktım tahminim ne kadar doğru olur bilmiyorum ama onunki daha koyu ve kıvamlı oluyordu. Bana pek normal gelmedi.

Dışkı burdan bakıldığında fotograf tam net değil bir dışının tam fotografını atarsanız daha iyi olur. Sağlıklı bir dışkı ya benzemiyor dışkı da ishal durumu var. Bu verdiğiniz sebzeden mi kaynaklı onu da bilmiyorum. Hiç sebze vermediğiniz Bi zamandaki dışkısını net bir şekilde atarsanız bir şeyler diyebilirim.