Muhabbet Kuşum Mutsuz Ve Güçsüz

Bigi

Arkadaşlar m.kusumu yavru iken aldım fakat okuldan kaynaklı evden ayrıldım. 2 ay hep birlikteydik kuş gayet mutlu uçuyor ötüyordu ben evden ayrildigim andan beri yaklaşık 2 aydır kuşum mutsuz ucmuyor sürekli tüylerini kabartıyor ötmesi azaldı kafesten çıktığı zaman yerlerde yürüyor diskisi bazen sıvı bazen normal tüylerini yoluyor. Vitamin takviyesi yaptık ama yeterli olmadı ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilir misiniz

1 CEVAP

Morkie_Pascal

Muhabbet kuşlarının duygusal bağ kurduklarına çok inanıyorum bizimki de aynı durumu yaşadı. Lütfen bu dönemde ilginizi hiç eksik etmeyin. Daha çok ilgi gösterin açığı kapatmaya çalışın. İshal ve kabarma üşütüyse ondan olabilir. Patates haşlayıp vermenizi öneririm biz öyle yapıyoruz