Bu Ne Rezillik

Cotontzu_Siri

İnternet siteleri ile ilgili bir soru sordum. Evde olmadığım için cevaplara bakamadım. Ve sorum silinmiş. Öyle mi petlebi? İstediğiniz kadar sorumu silin. İstediğiniz kadar banlayın. Umurumda değil. Bir daha sizden alışveriş yapmayacağım. 11.4 kiloluk Acana Classic Red mamanın şu anda stokta olduğu güvenilir ve uygun fiyatlı bir internet sitesi bilen var mı? Yakınımda petshop yok. Uzakta bir tane var onda da hep kötü mamalar var.

5 CEVAP

Luckyssss

************ sitesine bi göz atabilirsin

Cotontzu_Siri

Teşekkürler

Luckyssss

Önemli değil :)

merveandac

Petsiparis sitesindede var fiyatı hem düşmüş hemde %10 luk indirim kodu var kullanırsınız kapıda ödeme seçeneğide var.

Cotontzu_Siri

Çok teşekkürler