Lütfen Acil Yardım Edin

Zeseka

Ben kedi aldım ama evde muhabbet kuşum var kedim ile nsl dost olucaklar ne yapacağımı bilmiyorum birbirleriyle anlaşmaları için ne yapmalıyım ? Yardım eder misiniz?

6 CEVAP

PERIveLIDYA

Ayrı tutun alışabileceklerdi zannetmem. Alışsınlar diye yan yana getirirsiniz olan kuşa olur.

Cotontzu_Siri

Bence ayrı tutun

DidemCan

Benimde 2 tane kuşum var. Şila 2 kere kafesi devirdi :(( yalnız bırakmazsanız sorun olmaz.

hmyrylmz

Ayrı tutun

Zeynooo

Çok dikkat edin kuşlarınıza ve kediniz saldırıya geçerse onu yavaşça çekip bu şekilde tapmamasini sürekli söylerseniz söz dinleyebilir.

seldmrprmk

Söz dinlemiyorlar. Bizim de evimizde sultan papağanı vardı ve kedi sürekli üzerine atlamaya çalıştı. Eğitmeye çalıştık ancak başarılı olamadık. Oyun amaçlı olsa bile doğaları gereği pek mümkün olacağını düşünmüyorum.