Lütfen Bu Soruya Tıklayın Lütfen Bi Bakın

aysuaks6789

save ralph gerçekten söylüyorum yayalım sosyal medyadan veya başka platforladan

hayvanlar bir CANLIDIR deney EŞYASI DEĞİLDİR

12 CEVAP

tyguler

Her gün açıcak mısınız bu soruyu

bse_

Yanlış anlamayın ama Herkes zaten çoğu soruya bakıyor ve gördük save ralph, hakketende yeter artık tıkladık okuduk gördük bir kere yazılmış zaten bi daha olmasına gerek yok, soru soru sormuyosunuz boşa gündem yapıyosunuz

minky

Kullandığın şampuan,diş macunu,deterjanın markasını söylesene?%90 deney yapan firmalara ait olduuna neredeyse eminim.Sürekli şu başlıkları açmayı lütfen bırak.Bunu senin buraya yazmanla hiçbirşey değişmeyecek

ercan123

Türk malı ürünler kullanın. Türkiye, hayvan üzerinde deney yapılan ürünlerin üretiminin yasak olduğu bir ülke. Yani bizim ülkemiz için bu durum pek geçerli değil. Çin halkı bu konuda paylaşım yapabilir mesela :)

Sıktı artık. Kafayı çeken saçma sapan konu açıyor

patipatili

Bakın burda olan birçok kişi olarak biz zaten hepimiz bu videoyu izledik, kimimiz önceden de dikkat ediyordu kimimiz bu videodan sonra daha duyarlı olmaya cf ürünler tercih etmeye başlicak fakat bunu burdan sürekli duyurmanız çok işe yaramaz aksine insanlar rahatsız olur sürekli sürekli karşılarına bu başlıkların çıkmasından . Zaten internette viral oldu bu cideo twitter ya da instagram kullanıcılarının bunu görmemiş olma olasılıkları buradan görecek olma olasılıkları çok çok düşük kaldı ki açtınız zaten bir soru. Bir de ne bileyim sürekli etiket yapmanız 10 satır aynı şeyi yapmanız falan garip biraz. Bunun yerine araştırdığını bundan sonra kullanacağınız cruelty free içerikleri paylaşan bir yazı hazırlayıp buraya atabilirsiniz emin olun çok çok daha yararlı olacak.

gulena

Anladık.

aysuaks6789

lütfen yayalım

fatma_nur42

b*ku çıktı

losive

sıkıntılı mısınız ?

Ixterene

Hayvan Hakları'nın 8. Maddesi: Hayvanlara fiziki ya da psikolojik bir acı çektiren deneyler yapmak hayvan haklarına aykırıdır. Tıbbi, bilimsel, ticari ve başkaca biçimlerdeki her türlü deneyler için de durum böyledir.
EE NEREDE HAYVAN HAKLARI, MADEM YASAK NEDEN DENEYLER DEVAM EDİYOR?!

Ixterene

Upp