Hills İn İcine Felicia Katilir Mi

BademSeker

Arkadaşlar selam. Hep hills kullandım fakat biraz felicia ile karıştırıp hem oranını ekonomik bi maeka ile artırmak hem de kedimin damak tadini biraz da normal mamalara alıştırmak istiyorum. Sizce mantikli mi ?

2 CEVAP

Zeynepulku

İki mamanin karıştırılması önerilmez.kediniz sindirim de sorun yaşanıyorsa bir kaç gün gözlemleyip verin ama uzun vade de böyle kullanmayın 1 ay belki

dilanuzn

Ben 2 ay Royal Canin ile Reflex karıştırarak verdim hiçbir problem olmadı. Veterinerim de şöyle söyledi ''eğer alerjik bir reaksiyon göstermezse kullanabilirsin bir problem olmaz''

2 mamayı karıştıran çok fazla insan var. Yapılabilir bir şey.