!Ördeğin Tüylerini Yolmuşlar!

Pufininelifi

Babam iş yerinin küçük bi bölümünde ördek bakıyor. Az önce yem vermeye gittiğinde yavrulardan bi tanesinin kafasını diğer ördeklerin gagaladığını görmüş. Eve getirdi. Derisi gözüküyor. Saat geç olduğu için veteriner hekime gidemiyoruz. Evde sürebileceğim bir şey var mı? Ne yapmalıyım?

5 CEVAP

Cook

Bizim kuşumuzun annesi kafasını gagalayarak kanatmıştı aynı bu şekil :( Buse hanımın da dediği gibi yapacak çok bir şey yok ılık suya pamuk batırıp silebilirsiniz.Evinizde crystalin,dr animal tarzı bir sprey varsa günde 1 2 kez sürerseniz kaşıntısını alır,iyileşmesini hızlandırır

Pufininelifi

buse_ Cevapladığınız için çok teşekkür ederim. İyi geceler. (:

buse_

Daha önceden ördek bakmıstım :) ama yapılacak bişey yok hafiften nemlenicek şekilde zeytinyağı sürebilirsiniz zaten kendi kendine uzar, ve suyun içine çok hafif olucak şekilde elma sirkesi koyun daha saglıklı olurlar :)

Pufininelifi

@Cook Eve ilk geldiğinde çok kötüydü o yüzden ılık suyla yıkadık. Maalesef yok. Cevapladığınız için teşekkür ederim. İyi geceler. (:

buse_

Rica ederim ne demek inşallah düzelir. Sizede iyi geceler :))