Erkek Mi Dişi Mi

efruzg

Kedinin cinsiyeti nedir ?

12 CEVAP

efruzg

İnsan ismiymiş bilmem ne herkes bir laf diyor bencede güzel degil mi iki cinse de uygun aslında dediğiniz gibi isminede alışmış durumda seslenince koşarak geliyor :)))) bulduğumda ölecek gibiydi yaşayacağına inancım olduğu için ismini böyle koymak istedim

PERIveLIDYA

Bence ismini değiştirmeyin çok anlamlı ve güzel. İnsanların ne dediği önemli değil, önemli olan sizin ne düşündüğünüz. Sonuçta sizin kediniz :)

PERIveLIDYA

Dişi sanırsam

sezind

Bana da dişi gibi geldi testis belirtisi yok

PERIveLIDYA

Boşver kız annesi/babası olmak ayrı bi' güzel :) ensesinden tutunca kuyruğunu iki bacağının arasına alıyorsa dişidir diyor bazıları ama ben onu denediğimde erkeklerin de onu yaptığını fark ettim :( bana pek doğru gelmedi

efruzg

Aynen denedim ne oluyor şimdi ikisinide yaptı öyle belirlemek saçma ozaman:) ona göre isim koyacağım dişi ise ona uygun bir isim . Erkek ise böyle kalacak:)

Cotontzu_Siri

Bence umut dişi kedi ismi de olabilir. Çok anlamlı bir isim.

Ealbs

Dişi kedi

efruzg

Bu zamana kadar erkek bildik :((

efruzg

Başka nasıl anlaşılır enseden tutunca anlıyor bazıları ?

Cotontzu_Siri

Bence umut dişi kedi ismi de olabilir. Çok anlamlı bir isim.

efruzg

Teşekkür ederim :):)