Kedi Maması İçeriğinden Anlayanlar? Bozita Çeşitleri

sebyz

Bozita kısır kedi için olan mamanın Tavuklu çeşidi ile geyikli çeşidi arasında içerik farkı var mı? hangisinin içeriği daha iyidir yani? geyikli kullanıyorum fakat o çeşidi bulmak çok zor tavukluya ulaşım daha kolay.

1 CEVAP

Sselin1

Tavuklu olan tahilli. geyikli ve kuzulu cesitleri tahilsiz. Tahilsiz olanda tahil yerine sebze kullanilmis farki bu. Bir de kuzulu olanin yag orani %20 zayif kediler icin daha ideal. Dönüşümlü kullanablrsiniz bazen tavuklu , bazen. Balikli ya da geyikli. Bu sekilde kediniz de mamadan sıklmaz.