Allah Aşkına Bu Ne!!!!

11 CEVAP

Cotontzu_Siri

Allah ona layık olduğu cezayı verir

Puppy730

Yazık. Daha neler neler var. Ne bitiyorlar ne de verilmesi gereken cezayı alıyorlar. Güzel ülkemin yetersiz kanunları değişmiyor maalesef.

kedicigim1054

yaa şu işe bak bu adamın cezası nasıl bu kadar hafif kalıyor... yeter artık sürekli böyle sorumsuz insanlar masum hayvanlara eziyet çektiremez

yasement

Lesi 50. hesabina cok guzel bi nick secmissin gercekten.d

yasement

Bu da engellenince şey yap. Lesilikizz

yasement

Şey yap bak. Cotonzu.lesi

yasement

Seni buldurucam ben anlasildi :)

batuhantopcu

Zalimler için yaşasın cehennem

Lesiment

Böylesi inanlardan kurtuluş yok bence hapis cezası olmalıydı 300 TL çok az bir para.

hmyrylmz

Çok kötü

HAY_DOST

Elimde olsa bir silah alıp hepsini öldürürüm! Keşke... günah var cehennem var