Kedim Sevdirmiyor Çok Üzülüyorum

catloverx

kendimi bildim bileli hep kedim olsun beraber yatalım sürtünsün etsin istemişimdir sonunda ailemi ikna ettim ama kedim ne benimle yatıyo ne de sürtünüyo 11 aylık oldu 9 aydır beraberiz gercekten aglayasım geliyo internette kedileri gördükçe hicbi şeyini eksik etmiyorum sürekli beraberiz ama ne zaman dokunmak istesem karnını yere değdiriyo dokunmamam için ben temas bagımlısıyım bi de cevremdeki insanları bile dokunarak severken kedimin hic sevecen olmaması yıpratıyo beni kısırlaştırınca sevecenleşir mi bi de trip atıyorum sevdirmediginde sanki umrundaymış gibi gercekten çok üzülüyorum arkadaşım video attı kedisiyle kedisi kafasına sürtünüyo üstünde yatıyo falan gözlerim doldu çünkü gercekten çocuklugumdan beri nerdeyse tek hayalim buydu benim ya kedimi birine asla vermem hala çok seviyorum muhtemeln değişmicek ama işte dediğim gibi ufak bi umudum var kısırlaşma olayında

21 CEVAP

catloverx

kedim tekir ve dişi..

catloverx

birinden sahiplenmiştim

catloverx

tum gun ders calısmam gerektiginde hic görmüyorum nerdeyse ama bu sefer daha bi soguk oluyo küsmüs gibi sanki sadece sabahları yeni uyanınca iki üc yanak kasıttırıyo bu kadar

catloverx

@Minikoo sevmeye calıstıgımda istemiyosa hic diretmedim kendi haline bıraktım zorla sevmeye kalksam zaten kalkıp gidiyo baska yere dayanma süresi max 15 sn

catloverx

hic sıkmıyorum ki ve degisecegini de sanmıyorum artık ulasılmazlıgına asık olcak mecbur napalım

Minigimmm

Merhabalar. Öncelikle yazdiklariniz çok tanidik geldi :) benimde 10 aylik erkek cins bir kedim var. 1 sene boyunca kardeşlerimin uğraşıp didinip söylemeleri sonucu ailemi ikna ettiler ve sonunda bir kedimiz olabildi. Yalnız kuçukluğunden beri gordugu yerde kedi kopek seven mıncıran kucakta taşiyan kardeşim bizim kedinin hallerini gorunce buyuk hüsrana uğradı. Hiç boyle beklemiyoduk bizde, biz bunu cins olmasina bağlamiştik ama gördüm ki cins olmasiyla alakasi yokmuş bazi cinsler çok kucakci sevgici iken bazilarida bizimki gibi. Sizinkide ustelik tekirmiş. Sokaktaki kediler bile farkli farkli. Kimi insandan korkar kaçar istemez kimide yemekten çok ilgi sevgi ister. Kapiya mama indiriyoruz bir kedi var koşa koşa gelip mamaya saldiriyor bir diğeri miyavlayip sürtünüyor. Elimize uzanıyor sevmemiz için mama umrunda değil. Bende bizimkini kısırlaştirinca belki biraz değişir diyorum ama sanmıyorum. Biz miniğimizi böyle kabullendik. 30 kedili bir eve bir ortama doğmuş hangisi kardeşi onu bile ayırt edememiştir bence ilgisiz ona yetemeyen bir bayanın elinde büyümüş. 2 aya kadar karakteri oturur diyorlar. O 2 ay içinde ne gorduğu çok onemli sosyalleşmeyen kedi korkak ürkek sevgi istemez bilmez olabilir bazilarininda hiç alakası yok anne babasinin karakteri nasilsa oda öyle olabiliyor. Biz ilk sahiplendiğimizde asla kucakta durmazdi asla. Simdi işte 1-2 dakika duruyor ama asla kucagimizda uyumuşluğu yoktur diken varmişcasina kaçıyor ayni odada bulunmak uyumak ister ama her zaman mesafeli :) çok uykulu mayışmış değilse biz dokununca kalkar uzaklaşır. Biz onu öyle kabullendik bir süs eşyasi gibi duruyor çoğunlukla :) her kedinin karakteri farkli sizle alakasi yok diyerek noktaliyorum