Seçici Bir Kedim Var. Her Yaş Mamayı Yemiyor. Hangi Yaş Mamaları Verebilirim?

Seloyo

Kedim çok seçici her yaş mamayı yemiyor maalesef. Sadece Pro Plan kitten yiyor. Artık farklı yaş mamalar denemek istiyorum. İçeriği güzel yaş mama önerir misiniz?

8 CEVAP

Beyzaduman

Oğlum iki şeye dayanamaz, yoğurt ve schesir yaş mama 😁😁

Ekindegss

Felicia, N&D, schesir, Naturea'nın ıslak mamaları güzel.

Unabomberr

Gimcat superfood serisi. Me-o delite serisi. Nutri feline. Benimki de seçici denemek gerekiyor çeşit çeşit. Aynı markanın 10 çeşidi varsa 7'sini yemiyor 3'ünü seviyor misal.

patipatili

Me-o ve animnoda

sultansbutler

nd yaş mama. açtım görmeleriyle yemeleri bir oldu. kendine tutturmayan sokak kedilerine bile tenekesini yalarken tuttum o derece yani 😅 tabi her kedi farklıdır ama proplanda almıştım onu öyle iştahlı yemediler.

mihriii

meo delite ve matisse tavşanlı olan

Yoqqqqi

Nd dahil olmak üzre bi çok mama denedim.
sadece schesir yedi.

Seloyo

Schesir aldım ve en azından tadına baktı diyebilirim :D