Sokak Hayvanlarını Beslemek İçin İzin Belgesi

AdaCoco

Merhaba, yasak başlamadan önce her gün sokak kedilerini besliyordum. Bir sitede ikamet ediyorum. Site yönetimine güvenliklerin dışarıdaki insanları uyarılacağı söylenmiş. Ama kimse çıkamazsa dışarı zavallı kediler aç ve susuz kalır. Buna çok üzülüyorum. İzin belgesi alabilir miyim bunun için?

8 CEVAP

aycylmz

sokak hayvanlarını beslemek için izin belgesine gerek yok diye biliyorum.genelgede yasaktan muaf kişiler arasında yazıyor.

simbakedi

size sorduklarinda orayi beslediginize dair goruntu, video vs varsa ve gosterirseniz izin veriyorlarmis sanirim. zaten sizi mamayla gorenin laf edecegini sanmiyorum. ama aklinizda olsun yine bir goruntu video vs.

Ixterene

Ben şimdi elime kedi maması alıp çıka bilir miyim

Ixterene

Alabilirsiniz galiba

liawooz

Ben ön tarafa arka tarafada bolca mama ve su koydum,kimse birşey demedi.Mama vermek serbest ancak oyalanmamak ve hemen eve dönmek lazım sanırım

UYE

yasaktan muaftutulan kişilerdeniz sokak hayvanlarını besleek için çıkılabiliyor ve kedi yada köpeği çıkarmak için tuvalet için

AdaCoco

@Ixterene
Kedileri beslerseniz çıkabilirsiniz diye düşünüyorum herkesin söylediğine göre.

AdaCoco

Cevaplarınız için teşekkürler :)