Herkeszi İlgilendiren Çip Muhabbeti

UYE

merhaba çip herkez merak ediyordu artık çip taktırmak 100tl aynı aşı gibi yaptırmak zorunlu yaptırmayanlar 10.000tl para cezası var karnelerinede işlenicekmiş böylelikle seyehat ederkende işimizi kolaylaştıracakmış yani fiyatını söylemek istedim 100 tl daha fazlaya yaptırması doğru değil veterinerimizden bilgi aldım 250 tl falan yaptırmayın başka veterinerde yaptırın fiyat 100 tl keşke gsp özelliğde olsa nerde diye görebilsek ama o özelliği yok sadece sahibinin adı kimliği ve en sonki aşı tarihi olacakmış bilginize

3 CEVAP

Ixterene

Kedilerde geçerli mi

Ixterene

Ve benim vetim öyle bişey demedi

UYE

evet kediler içinde geçerli 2022yılana kadar kedilere mühlet köpekler içinde bu yıl sonuna kadar mühlet yapılmayan lar dediğim gibi para cezası