Mama?

HAY_DOST

Anket

Bozita
(2 oy)
Bosch
(2 oy)
Golosiye devam ( balıklı, kuzulu,karışık ...)
(3 oy)
Toplam (7 oy)

Sokak köpeklerim için en iyi mama? Şu an Golosi balıklı kullanıyorum önceki yazımı okumussunuzdur

http://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/8971-sokak-kopeklerime-iyi-bakiyor-muyum

Okumayanlar önce okuyup sonra cevap yazarsa sevinirim =)

Anketi kendim seçerek ancak sizin seçtiklerinize bakabilirim o yüzden oy veren herkek ne seçtiğini söylerse sevinirim =)

14 CEVAP

dollfacepersian

Diğer konuyu okudum ve nasıl mutlu oldum anlatamam. Yaptığınız o kadar güzel bir şey ki,sizin gibi insanlar iyi ki varlar:)
Mama konusunda içerikleri hakkında araştırma yapıp cevap vereceğim

dollfacepersian

Hay_Dost
Içeriklere *********.com dan baktım. Golosi ve Bosch içerik olarak benzer geldi bana. Bozita ise diğerlerine göre daha düşük kalitede geldi bana.
Naturea içerik olarak güzel diye biliyorum.Alabiliyorsanız çok daha iyi olur

dollfacepersian

Diğer konuyu okudum ve nasıl mutlu oldum anlatamam. Yaptığınız o kadar güzel bir şey ki,sizin gibi insanlar iyi ki varlar:)
Mama konusunda içerikleri hakkında araştırma yapıp cevap vereceğim

Cotontzu_Siri

Bosch markanın oyunun yüksek olduğunu görünce tekrar baktım. Et oranı fazla düşük değil mi?

HAY_DOST

Dollfacepersian teşekkür ederim =) iyi ki varsınız

HAY_DOST

Nd demek istenidiniz herhalde

Cotontzu_Siri

Bozitanın tahılsızı var ama tavuklu. Aralarında tavuğa alerjisi olan olabilir bu yüzden önermem. Bozita, golosi ve pro choice markaları olabilir. Golosiyi bir nebze daha iyi buldum ama çok ayrıntılı araştırmadım.

HAY_DOST

Hm=(

HAY_DOST

Sizce acana alsak daha iyi değil mi? Babamla bu konuyu tartistik ama karar veremedik kaliteli mama olunca daha az yiyorlar gerçi haftada 600 tl de bizi aşar =/ biraz daha çıksak en klipteki ne verebilirim? Naturea olabilir mi?

HAY_DOST

Klipteki değil kaliteli

HAY_DOST

Bu yazın tavuklu mama düşünmüyorum

Cotontzu_Siri

Acana düşük tahıllı alın derim. Fiyat olarak Acana'ya göre çok uygun ve içerdiği tek tahıl yulaf. Patates de yok.
Acana Classics Classic Red Düşük Tahıllı

Cotontzu_Siri

Hayır acana