Uyarı Midesi Bulananlar Açmasın Lütfen

Kdelendelen

Kedim uzun zamandır ishaldi ilaçlar vs atlatmaya başladı, veteriner bu durumun bağırsak florası bozulduğu için olduğunu söyledi, şu an sadece gimcat in bağırsak için olan macununu kullanıyoruz neredeyse bitmek üzere, şu an kakası daha katı ama biraz kaka yaptıktan sonra yine en son ishale dönüyor, zaten hep poposunda kalıyor ishal şeklinde. Kakasını yaparken bu şekilde hemoroid gibi olması bence normal değil ama veteriner kendi kendine düzeleceğini söyledi sadece gimcat kullanıyorum onu da vet önerdi . Böyle bir şey yaşayan var mı ve normalde kediler kaka yaparlarken bu şekilde olur mu? Bilen biri varsa bilgi verebilir mi? Şimdiden teşekkür ederim ve kaka olan kısmı sansürlemeye çalıştım umarım kimsenin midesini bulandırmamışımdır..

31 CEVAP

Kdelendelen

Merhaba @lokumkizinecesi evet veterinere götürdüm, bağışıklık güçlendiren bi iğne yaptı ama bağırsak florasından dolayı olduğunu zamanla düzeleceğini söyledi, bekliyorum takip ediyorum umarım düzelir üç veteriner gezdim bu arada genel olarak çok ciddi bulmadıkar problemi ama bilmiyorum :(