Yavru Kuşum Uyumuyor Yardım Edin ?!

Fıstık Dün geldi evimize dün gece uyudu ama bugün uyumuyor uyku getiren müzik açtım yine uyumuyor 2 buçuk aylık kuş

3 CEVAP

nato_

Evinize daha yeni gelmiş,ilk günler fazla rahatsız etmeyin sadece yem ve su değişimi yapın.Zamanla size alışdıkça düzelir.İlk günler uyumama,yememe ve içmeme normal bir durum

Tamam teşekkür ederim

buse_

Şarkımı açtınız :D 2. günün stresi olabilir korkuyordur, biraz rahat bırakın kendi kendine. Eninde sonunda uyuyacaktır zaten bir ömür boyu ayakta kalacak değil :)