Lütfen Bakın ?

Mervulk

Kedimi kısırlaştırdık ama hala kısır maması yemiyor bizde eski kittene devam ediyoruz aslında kısır alacaktım ama bu yasak çıktı ve bu 2 hafta boyunca mecburen daha da devam edicez yasak bittikten sonra alacağım mamauı bilmiyorum kedimim severek yiyeceği bir şey almak istiyorum ND kısır ve FELİCİA kısır bu ikisinden birini almak istiyorum bütçem çok olmadığı için kedim bu mamalardan hangisini severek yer kedim kokulu mamaları seviyor şu an Royal canin kitten kullanıyoruz bi hayli kötü kokusu var ama kedim seviyor hangisi daha kokulu ve daha iyi

10 CEVAP

gulsundusmez

İnternetten mama söylememe fikrinizi anlayamadım ben her şeyi netten alırım hatta daha uyguna geliyor.Felicia ile ND kıyaslamanızda ilginç biri fiat biri ferrari .Mama değişimlerini aniden yapmamalısınız karıştırarak 10 günde geçin. Hills kullanıyorum ben zararlı olan aroma ve katkı maddesi çok olmadığı için kedilerim ilk sevmedi

simbakedi

nd daha iyi içerik olarak ama kademeli geçiş yapmalısınız her ihtimale karşı. aileniz internetten söylemeye hayır derse daha ucuz olduğunu söylerseniz ısınabilirler :D t r e n d y o l , a m a z o n güvenilir sitelerdir baska sitelerden alışveriş yapmadım daha. başka sebepler varsa bilemem tabi

tyguler

İçerik olarak nd daha iyi ama nd'de bu ara çok fazla şikayet var

Mervulk

Feliciaya gelen yorumları okuduğumda hiç kötü yorum görmedim o yüzden ondan almaya karar verdim çok teşekkürler hepinize 🙏

nato_

Her iki mamada fiyat olarak çok farklı uçlarda

Mervulk

Evet ama şu an ikisinide alabilirim ndyi alsam kedim yemese değiştirme şansım yok onu demek istiyorum

tyguler

https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/87750-surekli-sorulan-hangi-mamayi-almaliyim-sorusuna-istinaden

Fiyat olarak nd ve felicia arasında uçurum var.
Nd alabiliyorsanız felicia dan iyi birçok mama alabilirsiniz.

Linkteki soruyu okursanız karar vermeniz kolaylaşacaktır.

Mervulk

Felicia alacağım galiba ☺

Mervulk

Bulunduğum yerde maalesef çok fazla marka yok nd, felicia, royal canin ve proplan var internetten de söylemek istemiyorum acıkcası

Mervulk

İçerik olarak hangisi daha iyi sizce haklısınız bu arada ama bir tskım sebeplerden dolayı maalesef söyleyemiyorum