Gereksiz Şeyler İçin Soru Açmayın Lütfen

tyguler

Lütfen gereksiz şeyler için soru açmayın. Gereksozden kaatım şu:

Bugün birisi "köpeğime bilmem ne karışımı veriyorum sorun olur mu" diye sormuş alta sorun olur deyince yok bişey olmaz siz bilmiyosunuz yazmış, kardeşim eminsen zaten biliyorsan neden soruyorsun.
Yine bugün biri "bir daha gelmeyeceğim, elveda" diye soru açmış. Özür dileyerek söylüyorum da, ne yapalım. Veda merasimi mi düzenleyelim. Gidiyorsan git hani bunu herkese yaymana gerek yok.

Normalde bu soruyu açıp burayı meşgul etmek istemiyordum, ama bu ara fazlaca bu şekilde sorular gelmeye başladı.

Rahatsız ettiysem özür dilerim, ama artık bu tür sorular çoğaldıkça bi dur demek gerekiyordu.

1 CEVAP

Renklipati

Gereksiz sorularımı dersin,eski yıllanmış soruları gün yüzüne çıkaranlar mı dersin.. çok acil çok diyip soruya girince isim önerisi diyenler mi dersin, okadar çok varki gereksiz şeyler burda saymakla bitmez