Petshop Kedi Satışı

blue_hpood

arkadaşlar, petshoplarda kedi satışı izni var mı? rizede yaşıyorum, burada bir petshopta satılık british yavrular gördüm. ne yapabilirim?

43 CEVAP

blue_hpood

sultansbutler ben yasak bitiminde gidip komtrol edeceğim. soracağım durumlarını. ama çok içim yanıyor gerçekten. umarım iyi insanlar almıştır..

blue_hpood

aycylmz kaç aylık olduklarına tam emin değilim fakat yasak sonrası gidip tekrar kontrol edeceğim.

blue_hpood

sultansbutler sanırım yapılabilecek bir şey yok..

Ixterene

@blue ben almadam başkası alacak oğlumun kardeşleri ertesi gün bitmiş (benim aldığım petshopta aynı anneyi sadece yılda 1 kere doğurtuyorlar)

Ixterene

@sultan annesini gördüm gayet sağlıklıydı çok haraketliydi yani 1 anneyi 1 kere hamile bırakıyor petshopumuz o yüzden çok bela okumuyorum

blue_hpood

lxterene buna gerçekten inandınız mı bilmiyorum. niyetim sizi linçlemek değil fakat görmelisiniz, onları oraya tıkanlar zaten bizleriz, alarak iyilik yapmış olmuyorsunuz.

sultansbutler

@Ixterene iyi bari ona şükür diyelim. en azından makine olarak kullanılmıyorlar.

blue_hpood

zibityus ben zaten petshop’a gitmiyorum ve giden bir tanıdığım da yok. sadece yavrular için bir şey yapabilir miyim acaba diye düşündüm. ve ben hayvan satışı yasak sanıyordum fakat sadece sanal olarakmış..

Ixterene

@İnsan petshop ordunun en iyi petshopu yalan söyleyemezler..

Ixterene

@Insan Ordudaki sosyetenin tercih ettiği petshop.

blue_hpood

anlaşılan yapılacak bir şey yok.. herkese teşekkür ederim

blue_hpood

Afedersinizamasakinim evet evet o petshop. ben bi gidip bakacağım yasaktan sonra. eğer açıksa ve yavru görürsem şikâyet edeceğim haydi’ye.

@lxterene ahaha eminim annesine çok iyi bakıyorlardır şimdi. Siz de onu oradan "kurtarmışsınızdır" şimdi vicdanınız falan da rahattır:)