Petlebi

gurkanguller

merhaba petlebide uzman veterinerler neden yok bir hastalık olunca biz üyeler daha sınırlı cevap veriyoruz acaba veterinerlerle olacağımız bir soru gurubu açıp oraya yazssak yada instegram guruba olabilir alabilir watsappta daha hızlı olur

4 CEVAP

Beyzaduman

Sanal alemden veterinerler bile yeterince teşhis koyamıyorlar doğal olarak. Ciddi durumlardan zaten kliniğe gitmek gerekiyor. Burada tavsiye, tecrübe gibi durumları paylaşmak sağlıklı oluyor.

Alihanakdnz

İnternet ortamında bilgi kirliliği çok fazla ve insanlar sosyal medyaya bakıp veteriner kontrolü olmadan kendi kendine tedavi uygulamaya çalışıyor. En sağlıklısı güvenilir veteriner kontrolüdür. Ama sizin fikriniz de güzel. Olabilir

Lakis

Hekimlerimiz çok meşgul sanırım geldiklerini düşünsenize dakikada 38382838 mesaj ve 28483938 fotograf.. tabi bi de linç edenler de olur. Bence sebeplerden biri de bu olabilir :))

Catloveerr

İnternet üzerinden teşhis koyulup tedavisi uygulanamaz çünkü..