Sokağa Çıkma Yasağında Hatvan Besleme

erenduman

arkadaşlar genelgede ikametgah onu yazıyor sokaktaki hayvanları beslemek için dışarı çıkmam durumunda herhangi bir sorun yaşarmıyim acaba

6 CEVAP

Elliiiis

Yaşamazsın bence

diablerose

evinizin civarında bisi olmaz

erenduman

ben merkeze 10 km uzaktayım köylere gitmek istiyorum aracim ile

gurkanguller

hayır iç işleri bakanlığı açıkladı elinizde mama ile nereye gideceğinizi söyledikten sonra istediğiniz saatte dönebilirsiniz

simbakedi

beslediginiz yerin videosunu fotograflarini cekin. orayi beslediginize dair kanit olsun. yaninizda mamalari gorsunler. polis sorunca da beni bekliyorlar duzenli besliyorum dediginizde izin veriyor diye biliyorum. takip ettigim bi influencerin annesi boyle yapiyormus sorun yasamamis. tam kapanmada yapiyordu hatta

Merto18

Hayır ben her gün besliyorum bir sorun yaşamıyorum. Yanınızda mutlaka bir poşet ve içerisinde mama kabı gibi bir şeyle dolaşın. Durdururlarsa kabı göstermeniz bile yeterli oluyor