Arkadaşlar Lütfen Yardım Lütfen ;((

buse_

Annem kedimizi yarın göndericek asıl sahibine, yani sahiplendiren kadına :( lütfen yardım edin, gitmesini istemiyorum onu çok seviyorum hepimiz ailecek seviyoruz ama bazı nedenlerden dolayı galiba göndericek :(( ne kadar yalvardıysam ağladıysam hiç bi işe yaramadı akıl verin bana nolur ;(((

47 CEVAP

buse_

@ebrugurkaracayir sürekli mama değişiminden olmuş çok ciddi birşey yokmuş :)

Elliiiis

Nedenini söylerseniz belki daha çok çözüm olurdu tabi ama sizin tercihiniz. Şimdi birinci olarak yavru olduğu için ve sürekli aşı vs olacağı için maddi durumdan dolayı diye düşünüyorum ve bunu ailenden aldığın harçlıkları biriktirerek yapabilirsin. Mama ve kum içinde bu geçerli. Eğer hastalıklarından dolayı bu geri verme isteği varsa ise bu hastalıklara yapacak bir şey yok ve tedavi edilmeli yavrucak belki bunada maddi güç konusunda diye düşünüyorum ve uygun bir veteriner bularak bunu halledebilirsiniz diye düşünüyorum. Aklıma da başka bir şey gelmiyor. Benim ailem eve kediyi almayız balkon diyorlardı şimdi yanlarından kucaklarından ayrılmıyor ve ben gidince kendileri kedi sahiplenmek istiyor. Hatta kedimin bu ay mamalarını annem aldı.

buse_

@ceswtwstetjmttb Ben evde tekim annem ve babam işte biraz zorlanıyorum açıkçası tabi başka nedenlerde var

buse_

Maddi açıdan bir sıkıntımız yok

buse_

Sağolun, ama en son söylediğiniz cümle saçma geldi. Sorularımın tarihlerine bakarsanız görürsünüz ne kadar soru sorduğumu. Ayrıca geçici heves değildi kedi almak, özel bir konu. Ön yargılı değilseniz anlarsınız umarım.

buse_

Sende özel durumu bilmeden ön yargılı davranmasanmı acaba?

Elliiiis

@tyguler gerçekten haklısın. Bu nasıl bir akıl tutulmasıdır anlamadım cidden. Annen değil de sana bakmak zor geliyor.

tyguler

@ceswtwstetjmttb kedileri alıp alıp veriyor heralde öbür türlü 13 yaşında 4 kedi bakması imkansız

blue_hpood

belli ki yaşınız küçük aileniz de müsait değil. uygun şartlar oluşana kadar bir daha kedi sahiplenmeyin. bencillik yapıyorsunuz. ben de sahiplendim ve sahiplendirmek zorunda kaldım, o yüzden anlıyorum fakat ailem istemedi, bakamıyorum, maddi gücüm yetersiz vs bahaneleriyle değil. lütfen bir daha uygun şartlar oluşmadan kedi sahiplenmeyin. bu kediyi de ailesine geri verin.

buse_

@ebrugurkaracayir sürekli mama değişiminden olmuş çok ciddi birşey yokmuş :)

buse_

@Beyzaduman Saat akşam 6 dan beri yalvarıyorum ama olmuyor, çok üzgünüm ne dediysem boş :(

buse_

Arkadaşlar çoğu kişi heves yazmış ama 4 kere kedi baktım hevesim geçerdi zaten öyle olsa, heves değil.

buse_

Ne cevap versem az anlamıyosunuz ön yargılı cevap veriyosunuz. Teselli edilmeyede gelmedim, ve evet aile sağlılıyla alakalı rahatladınmı söyledim. Sağol cevap için.

buse_

Kaç kere yazdın geri verin diye? Ayrıca ben izin vermeden kedimi annem alıp götüremez.

maddi açıdan sorununuz varsa yardımcı olabilirim