Kısırlaştırılmış Kedi İçin Mama Tavsiyesi

LeonLife

Anket

Hills
(3 oy)
Royal Canin
(4 oy)
Nd
(9 oy)
Lavital
(0 oy)
Toplam (16 oy)

merhabalar internette araştırma yaptım ama çoğu yorum geçmiş yıllara ait güncel bilgi verebilirseniz çok sevinirim.
1 yaşında dişi bir kedim var yeni kısırlaştırıldı ve kendisi için mama arıyorum.Çok üst seviye mamaları karşılayamayacak olmak ile beraber kendimi biraz zorlayıp düzgün kaliteli bir mama almak istiyorum.
Genel olarak araştırdığımda karşıma
-hills
-royal canin

-nd
-lavital marka mamalar çıktı.Fiyatları aşağı yukarı aynı .Bu yazdıklarım arasından yada aşağı yukarı aynı ücretlerde bunu değerlendir diyeceğiniz mamalar var mıdır?

4 CEVAP

Ekindegss

Bence brit care ve sanabelle marka mamalara bakabilirsiniz.

AdaCoco

Ben birkaç hafta önce N&D'ye geçtim çok memnunum. Her kedinin vücudunun mamaya tepkisi farklı olabiliyor. N&D'den denemek adına numune isteyebilirsiniz. Bunun dışında Lavital mamasına bakabilirsiniz. Royal Canin ve ProPlan'ı çok tavsiye etmiyorum.
Nedenleri:
Royal Canin'in içinde gerçek et yok ve ne eti olduğu belli değil.
ProPlan hayvanlar üzerinde mamaları test ediyor. Mama test ettirme deyince aklınıza mamayı verme gibi bir şey gelmesin. Hayvanlara zorla mamaları yediriyorlar küçücük bir kafeste tutarak.

Ekindegss

Bence brit care ve sanabelle marka mamalara bakabilirsiniz.

diablerose

NDden son zamanlarda eski kullanicilari bile memnun degil, denemeden almayın, (hatta bence almayın)