Muhabbet Kuşun Ayakları Çok Koyu Renk

balim14

acaba normal mi? bir yakınımız bana getirdi. önceden de böyle miydi bilmiyorum ya da normal mi?

1 CEVAP

Sadece bu bilgiyle bir şey dememiz çok zor. Kuşun tüy yapısı cere bölgesi dışkısı bunlarda çok önemli. Kuş hareketli yem yiyorsa ötüyorsa kenara çekilip tüyler kabartıp uyumuyorsa sağlıklı diyebiliriz. Ayaklarında pütürlük yoksa mantar gibi pürüzsüzse ayaklarına sağlıklı diyebiliriz. Fakat iyi araştırma yapın kuşun cinsinde olan kuşların anatomik yapısını inceleyin derim.