Benim Kus Disi Ve Erkek Yuvasi Var Yavrulamiyo

Seid_Oyunda

benim kuslarim kac yildi yuvalari olduguna ramen ilaclarida oldguuna ramen yavrulari olmuyo nedense neden lutfen solermisiniz

3 CEVAP

elaaaa

Bizimkilerin de yuvası vardı ama onlar da yavrulamadılar. Çünkü erkek olan ne kadar çiftleşmeyi istese de dişi olan hiç kabul etmedi :(( çiftleşemedikleri için de yavruları olmadı. İsterseniz bir bakın hangisi çiftleşmek istiyor hangisi istemiyor ona göre kuşu değiştirebilirsiniz. Bizde erkek istiyordu sma dişi istemiyordu. Ama biz yine de değiştirmedik.

Seid_Oyunda

saul cevabim icin

Seid_Oyunda

saul cevabim icin