Kedi Bağışıklık Arttırıcı Tavsiyeler

Tarcin016

Sizce bağışıklık arttırıcı adı altında satılan ürünler gerçekten işe yarıyor mu? Siz etkilerini gördünüz mü?

6 CEVAP

alabalik32

İnsanlara nasıl vitaminler yarıyorsa. Kedilerdede evet çok işe yarıyor.

Monserzk

İçinde beta glukan içeren vitamin alabilirsiniz biz öyle toparladık bizde bağışıklık sorunu çekiyoruz tabi sadece vitaminle olmuyor tavuk haşlayıp verebilirsiniz arada bir somon yağı da verebilirsiniz

Pofupof

Kliniklerde satılan Veda Phytomins tablet var. Çok faydasını gördüm tavsiye ederim kesinlikle

Palyaco

Vest plus taurinli vitaminli kullaniyorum 6 aydır cok memnunum

Tarcin016

Çok teşekkür ederim

Tarcin016

C vitamini almayı düşünüyorum