Yavru Kuş

HillB

Merhaba,
Sabah balkonumuzda yavru kuş bulduk, uçamıyordu; yani uçsa giderdi. Kedim kanadını yaraladı diye düşünüyorum, balkonlarda hep kuş takip eder çünkü.
Su ve ekmek kırıntısı koyayım dedim ekip gelene kadar, korkup gider borusuna girdi, görünürde yok; aşağıya düşmüş müdür? Boru yana doğru en fazla30 cm; aşağıya kadar 8-9 metre vardır. Kuş sesi açtım çıkmadı, göremedim de. Üzüldüm. Ne yapmak lazım?

5 CEVAP

HillB

Kuş çıktı kendiliğinden. Yakalayabilirsem teslîm edeceğim inşallah.

blue_hpood

bi veterinere de götürebilirseniz çok güzel olur:)

HillB

İşte tekrar geri girdi, daha o aşamaya gelemedik.

HillB

Korkuyor da nasıl yaklaşacağımı bilemedim.

HillB

Görevli geldi, kanadında bir şey yokmuş daha yeni öğrenecekmiş uçmayı, epey küçüktü zaten serçe. Teslim ettim, uçuracaklar.
Merak eden olur diye yazıyorum.