Sahipsiz Köpek?

Cotontzu_Siri

Dün babamla sahilde bisiklete biniyorduk. Yolda tasması olan ama sahipsiz bir pekingese pomeranian kırması köpek gördüm. Hemen bisikletten indim, yanına gittim. Okşayıp kucağıma aldım. Sahibi var mı acaba diye düşünürken yanıma iki adam gelip hemen yanımızdaki bir restoranın bahçesinde sahibinin oturduğunu söyledi. Acaba onlar almak mı istiyor, bu yüzden yalan mı söylüyorlar diye tereddüte düştüm. Ama ya sahibi gerçekten varsa diye yanıma almadım, çünkü onu sahibinden ayırmak ve kaçırmış durumuna düşmek istemedim. Sizce almalı mıydım? Aklım onda kaldı.

6 CEVAP

Reyyanhan

Gidip kendin teslim etseydin keşke

Luckyssss

Eğer yakınsa bi kontrol et bence

Luckyssss

Anladım bende sana attım yasemencim :)

yasement

Sana msj attim luckys kucuk irk kopus buldum bak bi

Cotontzu_Siri

Yakın ama hemen gidebileceğim kadar değil. Akşam yine bisikletle gider bakarım.

Cotontzu_Siri

babam izin vermezdi