Pro Plan İnceleme

Ixterenet

Hepinize merhaba bildiğiniz üzere pro plan için bir çok başlık açıldı. Ben pro plan kitten mamayı 1,5 aydır kullanmkatayım Royal Canin den geçmiştim. İlk geçtiğimde 10 gün tüyleri döküldü ama şuan pırıl pırıl ve eskisi gibi dökülmüyor. İçerik olarak kedimin öğütebileceği bir mama (scottish fold) kedim bu mamayı yiyince düzenli kiloda alıyor. Arkadaşım bu mamayı 3 yıldır kullanıyor ND de böbrek problemleri yaşamışlardı. Ben proplan ın kaliteli olduğunu düşünüyorum. Ama ben kedime ND almam çünkü kedim fazla su içmiyor .d

Sağlıklı günler dilerim.

32 CEVAP

Beyzaduman

Sitedeki kullanıcılar tarafından hiç hakarete uğramadım. Tek amacım sitedeki insanlara yardım etmek. Bunu yaparken de seçtiğim kelimeleri dikkat ediyorum. İnsanları kırmamaya, eksik hissetmemelerine dikkat ederek konuşuyorum.

Hakarete uğrayacak bir şey söylediğimi düşünmüyorum.

Beyzaduman

@CANCAZIMMM06
Ben kesinlikle bir hekimden daha iyi biliyorum diye savunmadım, asla. Böyle bir amacım yok, gerçekten tek amacım insanlara yardım etmek. Onların patili dostlarının hayatına dokunabilmek.

Palyaco

Et zarar vermez tahıl verir protein orani önemli 35 geçmeyin derken bunu kastettim uriner rahatsızlar başlıca hak vereceksiniz proplan kullanıcıları ve 35 proteini geçme böbrek sorunu olmaz et oraninda

tyguler

Kediden kediye değişen bir durum. Benim kedimde tüy dökülmesine iyi gelmedi ama proplanin tüylere iyi geldiği yorumu fazlaca var. Ama benim kedimde işe yaramadı

tyguler

Bir de bir şey sormak istiyorum @lxterenet. Siz proplandan reklam mı aldınız baya övdünüz bugün 😅

Ixterenet

@tyguler ah keşke alsaydım ama maalesef.. Ben iyi herşeyi överim mesela veterinerim çok iyi bir adam çok ilgili

Ixterenet

@Beyzaduman pardonda siz vetkerden ve bilimden daha iyi mi bileceksiniz??

nato_

Veterinerler hayvan beslenmesi ile ilgili birşey okumuyor,yorum yapması için hayvan beslenme ve beslenme hastalıkları okuması lazım

Ixterenet

@Beyzaduman üslubum yanlış? Ben herkese naziköe cevap vermeye çalışıyorum. Ve ben ''polemik'' çıkarmıyorum. Sizin üslubunuz yanlış. Benim yerimde başkası olsaydı belkide hakaret yerdiniz.

Ixterenet

Genelleme yapmanız yada benim hakkımda kesin karara varmanız hiç hoş değil
İyi akşamlar

Ixterenet

@CANCAZIMMM06 Ruh hastası bilmemne çocuğu bak küfir etmiyorum daha yaşın 12-13 diye tamam mı tatlım.

Yaşım 29 edebilirsin sıkıntı yok (:

Siyammm

Her siteye girdiğimde bangır bangır bağrıyorum royal canin priplan hayvan deneyi yapiyor diye.adam mama tattırmakta ne var yazıyor , öteki gelmiş egonu tatmin ediyosun en iyisi senin maman, bilgi yok fikir var hem bilmeyip hemde bozuk bir uslupla linç ediyolar. İyi en güzeli proplan , royal caninde mükemmel bağımlılık yapıyor kediniz sıkılmaz işte...ben sırf o hayvanlar için söylemeye devam edicem kullanmayin şunları Allahaşkina

Ixterenet

@CANCAZIMMM06 ben uslubumu koruyacağım

Annenle babanın resmini mi koydun :D :D