Pro Plan İnceleme

Ixterenet

Hepinize merhaba bildiğiniz üzere pro plan için bir çok başlık açıldı. Ben pro plan kitten mamayı 1,5 aydır kullanmkatayım Royal Canin den geçmiştim. İlk geçtiğimde 10 gün tüyleri döküldü ama şuan pırıl pırıl ve eskisi gibi dökülmüyor. İçerik olarak kedimin öğütebileceği bir mama (scottish fold) kedim bu mamayı yiyince düzenli kiloda alıyor. Arkadaşım bu mamayı 3 yıldır kullanıyor ND de böbrek problemleri yaşamışlardı. Ben proplan ın kaliteli olduğunu düşünüyorum. Ama ben kedime ND almam çünkü kedim fazla su içmiyor .d

Sağlıklı günler dilerim.

32 CEVAP

Ixterenet

@CANCAZIMMM06 benim annem senin anneannen yaşında tatlım

NSukun

Herkesin kendi vicdan meselesi sadece bilmeyenler için uyarmak istedim kozmetikte her firma hayvan deneyi yapmıyor sonuçta dikkatli olursak hem kendimize uygun hem vegan ürünler bulabiliyoruz isteyen istediğini alır satar tabi kimsenin evine müdahale etmek gibi bir niyetim yok burda bir kişi bile bilinçlenip dediğimi uygularsa o kâr benim için