Kediler Yoğurt Ve Balıktan Zehirlenir Mi?

Hilalllllll

iyi günler kediler aynı insanlar gibi balık ve yoğurt yediğinde zehirlenir mi ,şimdiden teşekkür ederim ?

5 CEVAP

selinkog

Aynı anda mı verdiniz?

Ixterenet

Aynı anda ise evet

detective__

Cidden cevap vereceğim, internette aratarak bile ulaşabilirsiniz.Bu çok eski bir efsane.Balık ve yoğurt insanlar için zehirli değil...

simbakedi

balık eğer taze değilse ya da balıkta sorun varsa zehirler. yoksa balıkla yoğurt insanı da zehirlemez. ben birlikte yiyorum hiç zehirlenmedim :D balığa güveniyorsanız sorun olacağını düşünmüyorum

Hilalllllll

yok vermedim sadece bilmek istedim önlem amaçlı