Kısırlaştırılmış Erkek Kedi İçin Mama Önerisi?

BARSLAN

Erkek kedimi kısırlaştırdım. Veteriner hekim erkek kedilerde kısırlaştırmadan sonra kum dökme ve idrar yolu tıkanıklıkları riskinin arttığını söyledi ve bir medikal mama önerdi. Sorun şu ki kedim mamayı beğenmedi. Sizin bu konuda önerileriniz var mı?

3 CEVAP

Yumosi

genel olarak veterinerler RC öneriyorlar bu sebeplerden ötürü. ama tercih sizin tabi.

Palyaco

Tahildan uzak durması lazım kendinizin tahıllı mamalar kisirlastirdiktan sonra uriner rahatsızlıklar oluyor az tahıllı mamalar orijen ligh yada brit care kullanmanız gerekiyoren az onlarda var tahil

Palyaco

Alleva da kullanabilirsiniz kisirlastirilmis mamasi alleva 149 tl brit care 136 tl orijen 240 tl