Kedimin Yemek Yeme Alışkanlığı

Benim kedim her mama yeme zamaninda bizi yanına çağırıyor.Aç olsun veya olmasın illa odasına gidip onun yaninda oturucaz ve oda keyifle mamasını yiyecek.En büyük hobisi bu mırmır beyin.Bu durumdan asla sikayetci degilim ama merak ediyorum nedeni nedir veya benim gibi benzer durum yaşayan varmı?

3 CEVAP

Oguzhanatk

bu durumun bi benzerini yaşadım. sokakta hamile olan bi kediye işyerimde bi oda ayarlayıp kumunu yuvasını mamasını suyunu herşeyini koydum. sokaktayken diğer kedilere ve insanlara karşı agresifti ama bu süreçle beraber aşırı sevecen oldu bana karşı. hamileyken sırt üstü uzanıp karnını sevdirecek kadar. çok aç olduğunda bile mamasını önüne koyduğumda ilk önce uzun uzun kendini sevdiriyodu. sevgi ya da teşekkür göstergesi bence :)

Pofupof

Annesini çok emmeyen kedilerde olabiliyor bu.
Bi de ciddi bir değişiklik yaşaadı mı? Ev çok hareketli mi? Kendini göstermek veya güvende hissetmek için yapıyor olabilir

Yok ciddi bir degişiklik yaşamadı evde hareketli değil gayet sakin.Annesini çok emmemiş olabilir bilemiyorum biz onu sahiplendiğimizde çok zayıf ve hastaydı