Kedi Tüy

benirem

Merhabalar kedim yaklaşık üç aylik erkek sarman kaşlarının üzerindeki tüyler hafif dökülmüş gibi neden kaynaklanmis olabilir. Bu arada maması da nd tavuklu narli

5 CEVAP

Sznyll

https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/91440-kedimin-kas-cevresi-tuyleri-seyreklesti Bahsettiğiniz bu resimdeki gibi bir şeyse sorun etmeyin her kedinin oralarında az tüy oluyor. Bu konu hakkında bende başlık açıp sormuştum önemli bir şey değil.

benirem

Attiginiz linki inceledim evet o kaş üzeri beyaz tuylerden bahsediyorum bizimkisi ufak ufak dökülmüş gibi duruyor bı an korktum bir şey mi oldu diye çok teşekkürler

Seymaaacaan

Zaten oradaki tüyler seyrek oluyor. Nokta şeklinde açıklık yoksa şüphe etmeye gerek yok

benirem

yani kürkünün olduğu kısımdan bahsediyorum dökülmüş mü yoksa beyaz renk olduğu için mi emin olamadım biraz da endişelendim

Beyzaduman

Kulaklarına yakın kısmı mı söylüyorsunuz? Orada tüyler seyrek oluyor.