Kötü Kokan Kaşarı Kediye Vermek

Hilalllllll

Anket

Bişey olmaz ver.
(4 oy)
Sakın verme!
(11 oy)
Toplam (15 oy)

Hayırlı bayramlar Öncelikle herkese sokakta beslediğim iki dişi emziren kedim var buruşmuş kaşar var ama küfkenme yok versem bişey olur mu? Şimdiden teşekkürler

3 CEVAP

dezgicavus

Suda bekletip, yıkayıp olabilir sanırım görmeden bir şey diyemem. Kötü koku varsa dışı mantarlanmıştır yüksek ihtimal, iyice yıkanırsa azalır baya. Kedinin çöpten yediklerinden iyidir diye düşünüyorum :(

Siyammm

Zaten daha küflenmemiş. Sonuçta çopten yedikleride taze değil bence verin

Elifsu17

Kaşar zaten laktoz içeriği sebebiyle sindirim sıkıntısı yaşatır. Bir de tazeliği geçtiyse daha çok rahatsız eder, ishal yapabilir.