Kuşumuz Tavaya Oturdu

sshiva

Merhaba lütfen linçlemeyin rica ediyorum bilerek atmadık içine. Bu sabah yengem ekmek kızartmsk için tavaya yağ koymuş yağ eridikten sonra ekmekleri koyacakken kuşumuz tavaya oturmuş kalkmış hemen. Ama karnındaki tüyler yanmış. Silverdin yanık kremi sürdük. Sabahtan beri oturuyor hareket etmiyor. Derin nefes alıyor. Ne yapmamız gerekiyor? Gerçekten kuşlardan anlayan birisi cevaplarsa sevinirim. Veteriner arayışında olduğumuz için veterinerimiz yok soramıyorum.

2 CEVAP

simbakedi

kendi veterineriniz de olmasa herhangi bir veterineri alip bilgi alsaniz daha iyi olur bence. silverdin surup iyi yapmissiniz ama derin nefes aliyor demissiniz korkudan da olabilir baska bir seyden de. herhangi bir vet arayip sadece telefondan da olsa yardim isteyebilirsiniz sorun olmaz

Soğuk du uygukayın vete gerek yok benim muhabbet kuşum var oda tavaya konmuştu bişey olmaz korkmayın sadece gözlemleyin. Hem ona hayat dersi olmuştur :D