Anakra'daki Petshop Rezilliği Önemli

Pofupof

İnternette Ankara Piyade Mah. Anka Petshop un önündeki çöp konteynırına CANLI hayvanları attığı videolar dönüyor. Çöpten tavşan, civciv, kedi çıkıyor. Kimi ölmüş kimi can çekişir halde!
Bu korkunç durumu kime şikayet etmek gerekir?

10 CEVAP

diablerose

hayvan satan bi yer defolu gordugu hayvani cope de atar. neticede can degil mal/urun gozuyle bakiyorlar.

Pofupof

Canlıların Garantisi Yoktur..
Hey allahım ne günlere kaldık! Nereye şikayet edilecek bilen yok mu?

baranertaga

Gerçekten çıldıracam daha neler duyucaz bakalım

Oqrenerde06

Bizim burda ki petshopcu da hasta hayvanalrı satıp kocaman YAZIYLA DA CAMINA ( CANLILARIN GARANTİSİ YOKTUR) Yazmış ALLAH Bildiği Gibi Yapsın.

Şaşırmadım, şaşırmıyorum. Böylelerini cesaretlendirmeye devam ediniz efenim.

Renklipati

PETSHOPLAR konusunda da SIKAYETLERIN IL CEVRE MUDURLUKLERINE yapilmasi gerektigini duymuştum fakat ne derecede duyarlılar bilmiyorum bunların önüne biran önce geçerler umuyorum

Oqrenerde06

Ben ettim şikayet hiç birşey yapmıyorlar malesef yapan yine yaptığına devam ediyor. Görmüyorlar mı yazıyı içeri girip denetlemeyi google da yazan şikayetleri ve ankara da çok fazlaca illegal işlerle yürüten şahıslar işyerlerı çok fazla.

Tv kanallarının haber whatsap ihbar hatları var, inanın daha iyi ilgileniyorlar. Zaten onlara da haber lazım, onlara yazın icabına bakarlar.

Allahım bin belalarını versin şerefsiz adi köpek itler

Pofupof

Çok teşekkür ederim herkese