Bozita Son Tüketim Tarihi

Insan

10 kg bozita aldığınızda son tüketim tarihine yaklaşık olarak kaç ay kalmış oluyor?

8 CEVAP

sultansbutler

yani satıcıdan satıcıya değişir o. satın almak istediğiniz sitenin canlı desteği varsa ordan sorun. ben mesela lu ka pet marketten öyle öğrendim geyikli 10 kilo bozita 7/22 idi skti. son 2 tane kaldığını da bilgilendirdiler bana. t rend yol da satıcıya sor kısmından da öğrenebilirsiniz.

simbakedi

ben de endise edip t r e n d y o l dan soylemistim yakinsa iadesi kolay olsun diye 2022 ye kadar zaman vermisti ben ta ocakta almistim mamayi. t r e n d y o l dan soyleyin isterseniz yakin bile olsa tarihi iadesi kolay oluyot

yasement

Konudan bagimsiz trendy ol birlesik yazamiyor muyuz yasak mi geldi

yasement

Anladim tesekkurler

Renklipati

Malesef yazamıyor uz site adı sansür oluyor yıldız oluyor o yüzden böyle ayrık yazıyoruz :)

yasement

Tamam belki hep oyleydi hatirlayamadim su an

simbakedi

******** boyle yildizliyor baska siteleri de ayni sekilde

yasement

Size de tesekkurler☆