Petlebiye Gelen Fake Hesap/Sorular

Evet bir kaç gündür sürekli fake hesap ve fake sorular çok var. Fotoğraftakiler sadece bir kaçı.. Ve nedense böyle hesapların adı hep e posta? Ne yapalım e postanızı? Niye e postanızı veriyorsunuz?

5 CEVAP

tyguler

aynn mail adresleri nickname olması cok saçma fake oldukları belli

Renklipati

Birde kırk kişi cevap veriyor, kişi bildiğini alıcam diyor o zaman niye soruyorsun, yardım ediyor bazı arkadaşlar görüyorum,azar işitiyor lar çok acayip oldu site.. okadar aklı başında gencecik 13 15 yaş arasında gençlerimiz var burda aklı başında sorular soruyor,bir okadarda tersi ergen dolu malesef

Ve puanlar aynı??

Anlamıyorum gerçekten :D

Petlebinin bir çözüm bulması lazım mesela 2 günlük bir hesap soru cevap a soru atabilmeli ki fakeler durdurulabilir