Acana Pacifica Balıklı Tahılsız Kedi Maması

rebeccaztre

Acana almayı düşünüyorum. Kedim kısır erkek british. Kısırlaştırılmış olanından almazsam ağır mı gelir? Bu balıklı olanı için çok övgü duydum. Tek tereddütüm kısır olup bunu kullansa sorun mu olur.

2 CEVAP

Edb

Bence bu mamayı gönül rahatlığı ile alabilirsiniz çünkü acana nın mamaların da bütün evreler için uygundur yazıyor ve acana benim güvendiğim markalardan biri.

rebeccaztre

Geçiş yapacağım ürün: Nd kinoa serisi bıldırcınlı cilt hassasiyet maması. 1 aydır aşırı yalanıyor ve bölgesel tüy döküldü.