Kedinizde Hangi Marka Mamayı Kullanıyorsunuz ?

X_cansu_60

kedi mama markaları ?

8 CEVAP

Sznyll

Kedime reflex, pro plan ve royal canin markalarını kullandım. Reflex kötü bir mama. Eski sahibi kullanıyor diye bir süreliğine kullandık. İçerisinde tuz var ve bu kediler için çok zararlı. Ama tadını seviyordu. Sonra pro plan kullandık. Onunda tadını seviyordu. İçeriğide çok kötü değildi. Devam edilebilirdi ancak kısırlaştırdığımız için değiştirdik. Şimdide kısır royal canin kullanıyor. Tadını pek sevmiyor. Yani çok iştahlı yemiyor hiç bir zaman. İçeriği kötü ancak çok değil. Şimdide bu bitince N&D almayı planlıyorum.

HillB

Brit Care

mrcasper

royal canin baby cat kullanıyorum kedim 3 aylık

Acana

Kursademine

Acana

schemsire

Acana First Feast

gulf_

Bir tanıdığımın aklı ile Felicia almıştık sonrasında içeriğini öğrenince hemen n&dye geçtim. Bütçesi olmayan birisi yine en kötü ihtimal ile Felicia kullanabilir. Tabii içinde tahıl olması, içeriği de pek hoş değil...