Yavru Kedim 2 Aylık Whiskas Weriyorum Çok Seviyo Tavsiye Eder Misiniz

yavru kedi beslenmesi

9 CEVAP

Ekindegss

Hayır asla tavsiye etmiyorum sevmesinin nedeni aromalar kediniz alışmadan markanızı değiştirin. Bütçeniz yoksa bile en azından mystic veri.

hmm anladım teşekkürler
ben de zaten whiskas la ilgili pek iyi şeyler duymadım o yüzden mamasını değiştirdim

hmm anladım teşekkürler
ben de zaten whiskas la ilgili pek iyi şeyler duymadım o yüzden mamasını değiştirdim

Renklipati

Az önceki mama konusunda bütçem var iyi diyip bu mamayı kullanmanız cidden enteresan gercekmi soruyorsunuz yoksa fakemi belli değilsiniz kusura bakmayın da inandırıcı gelmediniz

Patilican

Yani neden tavsiye etmiyorsunuz bende whiskas vermiştim

Ixterenett

Whiskasın içinde az et var ama arada verilebilir

Verebileceğiniz daha kötü bir mama yok, belki Friskies'la falan yarışır tabii bilemiyorum. Bütçeniz sınırlıysa en azından felicia, bonacibo ya da golosi kullanabilirsiniz.

Insan

En kötü mamalarda top 5 e girer.

Hadeyan

Whiskas sakın vermeyin. Ne vereceğinize de buradan bakınız

https://kahramanbaykus.com/turkiyede-satilan-kuru-kedi-mamalari-genel-cizelgesi/