Muhabbet Kuşu Dışkısı

balim14

muhabbet kuşum sanırım ishal. tüylerinde kabarma yok. hareketinde sorun yok. biraz altına koyduğum a4 kağıdını yemiş ondan mı oldu bilmiyorum

2 CEVAP

Ixterenett

Fazla suç içmiş olabilir. Yem değişikli yaptıysanız olabilir 2 güne geçer merak etmeyin

Morkie_Pascal

Eğer davranışlarında durgunluk farkediyorsanız üşütmüş ya da cereyana kapılmış olabilir. petshop ve marketlerde bağırsak düzenleyici floralar var suyuna katabilirsiniz. Hava değişimi olmasına izin vermeyin bu dönemde daha dikkat edin cam kapı açmaya.Evde patates haşlayıp soğuyunca küçük parçalar olarak yem kabına koyun yemesini sağlayın düzelecektir. Geçmiş olsun, umarım en kısa zamanda düzelir.