Muhabbet Kuşum Sürekli Kusuyo

Lunavejimmy

9 yaşında bi muhabbet kuşum var sürekli olarak kusuyor bazen geri yiyo bazen de yemiyo zayıfladı gibi geliyo bana ne yapmam gerek var mı bunun bi çözümü
:(

3 CEVAP

Zeytinbey

Yem mi çıkarıyor bütün şekilde? Eğer böyleyse midesi hazmedemiyordur kuş kumu kullanmanızı tavsiye ederim. Eczaneden polivit vitamin şurubu alıp suyuna (fazla değil) birkaç damla damlatirsaniz bu onun toparlanmasını sağlar. Geçmiş olsun.

Lunavejimmy

Çok teşekkür ederim yarın hemen alıp deneyeceğim ☺️

Pufininelifi

Kuşunuz tek yaşıyor sanırım. Kafesinde ayna var mı? Varsa kaldırmanızı öneririm. Aynadaki görüntüsünü farklı bir kuş sanıp beslemek ister ve yem kusar. Kustuğu yemi her seferinde geri yutması kursak iltihabına yol açar.