Lütfen Okumadan Geçmryin

Ixterenett

Dobida kanalı canlı yayında. #anneyeneoldu biliyormusunuz? O pislik adam anneyi taciz etti. Ve elini kolunu sallayarak geziyor.. Lütfen Twitter da #anneyeneoldu hasthagiyle paylaşım yapalım. Lütfen

30 CEVAP

Zeytinbey

Gundemdeyiz çok şükür arkadaşlar. Umarım artık sesimiz duyulur

Hilalllllll

Upp ne demek herkes öyle yazıyor da 🤣🤩🥰🤨

Hilalllllll

Upp o zaman 🤣

Ixterenett

@Renklipati hyr yakalanmadı

tyguler

Iyy vallaha bıktım şu "insan"lardan. Adam gibi bir yasa çıkarsalar ama nerdee. gercekten bunun ağır bir cezası olmadıkça biz bunların daha âlâsını görürürüz.
Off Off.

Ne cani insanlar var ya vicdansızlar allah belasını versin o şerefsizin

Ixterenett

Arkadaşlar anne taciz edilmiş lütfen Twitter ı post atalım

simbakedi

ankara universitesinden sonuc cikti mi

Yaa insanlıktan çıkmış vicdansız yaratıklar qllah belanızı versin ya annenin durumu nasıl acaba bilen varsa yazsın lütfen

Ixterenett

Upp

Ixterenett

Güncel

Hilalllllll

Hedefinize ulaşmıssınız

baranertaga

Biri sormuş onun için cevap veriyorum. Up ingilizce yukarı demek yani üste çıksın manasında. Bu arada lütfen herkes destek olsun.

baranertaga

Herkes sesimizi duysun artık bu cani köpeklere layığına göre bir ceza verilsin elini kolunu sallayarak ortada gezemesinler.

Arkadaşlar,bizim,bizden başka dostumuz yok.Tweet atarak bu yasanın çıkması için baskı oluşturmalıyız,yoksa kahrımızdan öleceğiz!
#HayvanHaklarıYasasıHemen