Lütfen Okumadan Geçmryin

Ixterenett

Dobida kanalı canlı yayında. #anneyeneoldu biliyormusunuz? O pislik adam anneyi taciz etti. Ve elini kolunu sallayarak geziyor.. Lütfen Twitter da #anneyeneoldu hasthagiyle paylaşım yapalım. Lütfen

30 CEVAP

Ixterenett

Şöyle düşünün o adam annenizi taciz ediyor. Ama devket hiçbirşey yapmıyor ne hissedersiniz? Bizim amacımızda bunu sosyal madyada yayıp devlet büyüklerinin görmesini sağlamak. Lütfen sadece 1 paylaşım.

Ixterenett

Bu soruyu bu gün 200 görüntülenme yapana kadar upp layacağım, upp

ezginiko

Biz Severken bile canını acıtmaktan korkarken sevmeye kıyamazken böyle yaratıkları gördükçe beynime kan sıçrayor sinirden. Adam akıllı koruyucu bir yasa çıkartmayan, önlerine her geldiğinde yasayı erteleyen, yakalandıklarında 5 kuruş etmeyen para cezası verenlerde böyle pisliklerle aynı suçu işliyor.

Ixterenett

Teşekkür ederim @simbakedi

Hilalllllll

Çok iyi düşünmüssünüz

Superisi814

Tweeterdan destekleyebilirsiniz arkadaslar.Amac birliktr hayvan haklari yasasinin cikmasina katki saglamak..Can sever oldugunu dusunduklerinizle konuyu paylasabilirsiniz.

Ysmnalmc

Kalbim dayanmıyo artık bu haberlere bugün bi haber daha gördüm komşuları kadının kedilerini öldürüp apartmanın demirine asmış fotoğraf sansürlü olduğu halde bakamadım bu canavarlar bunları nasıl yapıyor insan müsveddeleri

PixiesBalex

yazık, ben kedime bir şey olacak diye gece uykumdan kalkıp iyi mi diye bakıyorum her gün nasıl yapabiliyor insanlar bumu ya

Zeytinbey

dobida yine yayında arkadaslar hayvanhaklarıyasasıhemen diye tweet atıyoruz. hadi yapalım

Ixterenett

Upp

Ixterenett

Upp

Patili_1

Hilalllll sanırım güncelleme demek ben öyle biliyorum,yani sorunun üste kalmasını sağlamak için yazıyorlar ki cevap yazınca yukarı çıkıyor ya

Hilalllllll

Hııı anladım

Renklipati

Olay Ankara da olmuş,o canı şerefsiz yaratık yakalanmışmı video da duymadım çünkü..