Allahım Sana Şükür

Ixterenett

ARKADAŞLAR TWİTTER DA DÜNYA 4. SÜ BU BAŞLIK #anneyeneoldu LÜTFEN DESTEKLEMEYE DEVAM EDELİM! ÜNLÜLERDE PAYLAŞIM YAPMIŞ HERKESE TEŞEKKÜRLER

7 CEVAP

Siyammm

anne kedi mi öldürülmüş sosyal medyam yokta?

Ixterenett

Upp

Ixterenett

Güncel

Asu1834

upp

Gncl

Selonika

Siyammm, anne köpek tecavüze uğradı

Asu1834

olayı kısaca özet geçeyim bir hayvan barınağı var hayvanseverler tarafından yapılmış ama kapalı değil hayvanlar istediği zaman girip çıkabiliyor . işte sonra (kamera kayıtlarına göre) bir adam 8 yavrulu bir anne köpeği alıp bir köprünün altına geliyorlar. 55 - 60 dk orda duruyorlar ve anne köpek yorgun ve halsiz bir şekilde gelip yavrularını emziriyor. hayvanseverlerin teorisi şöyle :

o adam olmayan adam anneyi tecvz etti