Arkadaşlar Kedimi Kısırlaştırdım Mama Önerir Misiniz?

Hilalkaya3435

Merhabalar, normalde kedime nd marka mama veriyorum. 1 ay once kısırlaştırdım, kısırlaştırılmış kedi mamasına hemen geçeyim mi? Bir de içeriği ********** önerir misiniz?

2 CEVAP

simbakedi

1 yaşından erken kısırlaştırdıysanız burdan bazıları 1 yaşına kadar hala kitten mama veriyordu. eğer buna uymazsanız da kısır kedi mamasına kademeli geçmelisiniz bir anda geçmeyin. bir de bütçe belirtirseniz ona göre mama önerebilirler ben daha kısırlaştırmadığım için bir yorum yapamam sadece acana nd gibi marka önerebilirim

Lils

Acana, bozita, sanabelle, brit care içerik olarak iyi kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz