Kayıp Kedim Bulundu Ama Bir Sorun Var

Kayıp Kedimin yerini tespit ettik. Bahçesine mama koyan birinin bahçesine ara sıra geliyormuş, bende gördüm doğruladım ama bize yaklaşmadı bile. Yakalayamadık.

İsmini filan hatırlamıyor ve beni de hatırlamıyor. Hep ürkek bir kediydi, kayıp olduğu sürede besleyen kişiyede yaklaşmıyor. Nasıl yaklaşmam lazım?

2 CEVAP

simbakedi

bence mama için geldiğinde o bahçedeki kişi yakalamaya çalışsın. box içine koysun mamayı öyle denesinler

Sunshineeee

Mama yemeye geldiğinde yavaşça git ve elini koklat. Belki kokundan hatırlar. Umarım hatırlar. İyi akşamlar:)